Vyberte stranu

Bangkok #2

dec 10, 2015 | THAJSKO, VŠETKY DESTINÁCIE

LAYOVER

23 hodín

NO SEX

len masáž

TUK - TUK

najlepší taxi

Zuzka Greizinger

LETUŠKA

Som letuška, no kedysi som bola redaktorka v časopise, hlavu v oblakoch mám však odjakživa. Okrem výšok ma vždy lákala aj chuť diaľok, a tak mi raz v hlave vzkriesla skvelá myšlienka – spoznám svet ako letuška Le Tužka. 🙂

FOLLOW ME

Destinácie

Pat Pong, Ping Pong
Len nedávno som z Bangkoku prišla a už tam letím zase. A opäť s mojou kamarátkou Veronikou! Tentoraz nemáme žiadne väčšie plány, akurát si hovoríme, že by sme mali zájsť na nejakú poriadnu masáž, keď už sme v tom Thajsku. Kolegovia nám radia salón v blízkosti hotela, ale máme smolu. Všetky masážne salóny naokolo sú pre dnešok plne obsadené. Sadneme si teda do taxíka a hovoríme taxikárovi, nech nás niekam zavezie. Niekam, kde majú na nás čas a kde je čisto. Salón, pred ktorým nás taxikár vysadil, sa volá Rangnan Spa & Massage. Nepatrí medzi tie najlacnejšie, ale ponúka kvalitu. V porovnaní s našimi cenami, je to stále „za babku“. Kým si z katalógu vyberáme procedúru, pochutnávame si na zelenom čaji. Zároveň sa smejeme na ceduľke na stolíku, na ktorej stojí jasne napísané: „Only massage, NO SEX!“ (Iba masáž, nie sex). To naozaj turisti od thajskej masáže očakávajú tzv. „happy ending“ (vyvrcholenie)? Hoci bez sexu, aromatickú olejovú masáž, ktorú sme si vybrali, sme si naozaj užili. V tomto Thajky nemajú konkurenciu!
Po masáži sme sa vybrali na večeru, lebo tradičných ryžových rezancov Pad Thai nikdy nie je dosť! Na večeru sa k nám pridávajú aj niektorí kolegovia z posádky. Počas večere plánujeme, čo spravíme so zvyškom večera. Nežná Holly zo Škótska prekvapí, keď navrhne ping pong šou. Pre tých, čo nevedia, ping pong šou v Thajsku nikdy neznamená obyčajný šport. Ide o šou, kde loptičky Thajky odpaľujú priamo zo svojich vaginálnych otvorov! A keby len to! Časť tela, ktorú bežné ženy používajú len na jednu intímnu záležitosť, tu vedia zúžitkovať aj ináč: sfukujú ňou sviečky z torty, fajčia cigarety, kreslia obrázky alebo do nej schovávajú nekonečne dlhé predmety, prípadne aj korytnačky! Kto neverí, že niečo také je možné, nech sa ide presvedčiť na vlastné oči. Odvezte sa do štvrti zvanej Pat Pong. Okrem nočného trhu so všetkým možným aj nemožným, tu nájdete rôzne bary a podniky s nemravnou zábavou. Dajte si však pozor, nie veštky ženy, ktoré sa krútia okolo tyče, sú ženy! Ako sa hovorí, najkrajšie Thajky v Thajsku často bývajú preoperovaní muži… Zároveň sa snažte neminúť všetky peniaze (tancujúce slečny vedia ako vás ozbíjať), aby vám ostalo aspoň na cestu naspäť. Najrýchlejšia a najzábavnejšia doprava v Bangkoku je rozhodne tuk-tuk taxi, čo by som opísala ako vozík pripevnený k motorke. Tuk-tuk a ide sa domov!

Bangkok #5

Každý už asi počul o bare LEBUA, ktorý preslávil hollywoodský film Vo štvorici po opici. Ja však viem ešte o jednom špeciálnom mieste…

Bangkok #4

Mojim cieľom je navštíviť jeden z najznámejších sky barov na svete – Sirocco Restaurant & Sky bar v hoteli Lebua. Určite ho poznáte aj vy! Len si spomeňte na film Vo štvorici po opici v Bangkoku (Hangover 2).

Bangkok #3

Wat Pho. Ide o jeden z najstarších a najrozsiahlejších chrámových komplexov v Bangkoku s najväčšou zbierkou Buddhovych portrétov.

Phuket

Biely piesok, tyrkysové more, dychberúca príroda, delfíny, lacné jedlo, šťavnaté ovocie… Zbalená a prichystaná na let som do 15 minút!

Bangkok #2

Len nedávno som z Bangkoku prišla a už tam letím zase. A opäť s mojou kamarátkou Veronikou! Tentoraz nemáme žiadne väčšie plány,

Bangkok #1

Aká je pravdepodobnosť, že v spoločnosti, v ktorej pracuje okolo 6000 stewardov a stewardiek, dostanete spoločný layover so svojou najlepšou kamarátkou?

Zuzka Greizinger

LETUŠKA

Som letuška, no kedysi som bola redaktorka v časopise, hlavu v oblakoch mám však odjakživa. Okrem výšok ma vždy lákala aj chuť diaľok, a tak mi raz v hlave vzkriesla skvelá myšlienka – spoznám svet ako letuška Le Tužka. 🙂

FOLLOW ME

Destinácie